КаталогІнформація

Статті

Шины Greatec M835A и Greatec R197 Ecopia

Bridgestone Americas випускає на ринок дві нові над-широкі шини - Greatec M835A Ecopia для ведучої осі і Greatec R197 Ecopia для причепів.

Шини, розроблені для далеких вантажоперевезень, забезпечують поліпшену паливну економічність і до 20% збільшений термін служби в порівнянні з попереднім поколінням. Крім того, шина для причепів пропонує на 6% знижений опір коченню в порівнянні зі своїм попередником.

Нові шини Greatec розроблені для забезпечення максимальної продуктивності і паливної економічності. Також вони сумісні з протекторами Bandag, що робить пропозицію ще більш вигідним для бажаючих заощадити транспортних парків, зазначає Bridgestone.

Жорсткий малюнок протектора збільшує термін служби шин і робить знос більш рівномірним. Оптимізований дизайн плечової зони і патентований брекер роблять більш стабільним пляму контакту, а створений за технологією NanoPro-Tech компаунд знижує втрату енергії і оптимізує опір коченню. Посилений корпус в комбінації з захистом малюнка протектора від попадання каміння тривало впливають на зносостійкість шини і знижують ризик проколів і пошкоджень.

Шини Greatec M835A і Greatec R197 Ecopia доступні в розмірі 445 / 50R22.5.