КаталогІнформація

Статті

Варіанти доставки

        

           Доставка товарів по Україні здійснюється на відділення транспортної компанії: Нова пошта, Ін-Тайм, САТ, Автолюкс, Гюнсел (відкриваються в новому вікні). Доставку відправлення оплачує клієнт. При готівковому розрахунку клієнт додатково оплачує доставку грошей назад. Розрахувати приблизну вартість перевезення можна на сайтах транспортних компаній:

novaposhtaintimecatautoluxgunsel,

        

Зверніть увагу на те, що більшість відправлень здійснюються з відділення відповідної транспортної компанії (м.Умань), проте частина товару може відправлятися з наших віддалених складів за межами м.Умань за технологією "двері-склад". Уточнити, з якого складу буде відправка можна у менеджера в телефонному режимі.

Заявки обробляються протягом доби (не рахуючи неділю і святкові дні), після чого менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнення наявності замовленого товару, адреси складу транспортної компанії і термінів доставки. Термін доставки в середньому становить два-три дні. Відправлення здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00, в суботу - з 10.00 до 13.00.

Зверніть увагу: товар на відділенні транспортної компанії зберігається протягом 5 днів, після чого автоматично повертається відправнику. Необхідно обов'язково оглянути товар перед отриманням, в іншому випадку ніякі претензії за зовнішнім виглядом розглядатися не будуть.

Інструменти відстеження руху відправлень дають Вам можливість отримати останню інформацію про місцезнаходження та статус вашого замовлення. Це можна зробити в будь-який зручний для Вас час за допомогою ПК, мобільного телефону або кишенькового комп'ютера. Для відстеження руху відправлення Вам необхідно вибрати компанію, якій здійснюється доставка товару і ввести номер експрес-накладної (декларації), яка була вам відправлена ​​в смс-повідомленні, наприклад:

для «Нова пошта» - 20290000734786;

для "Інтайм" - 1402004526;

для "САТ" - 015 000 284.

Зверніть увагу на те, що при виборі компанії «Нова пошта» інформація про те, де знаходиться Ваш товар з'явиться на сайті компанії після 18.00. в той день, коли з вами зв'язався менеджер і підтвердив відправку вантажу (в будні), і після 15.00 в суботу. Інформацію про статус і місцезнаходження товару, відправленого компанією "САТ" можна подивитися тільки протягом трьох днів з дати відправлення.

Ми, зі свого боку, зробимо все для максимально оперативного та зручного виконання замовлення!